D.I. Travel

Wraz z rozwojem firmy Dzieciaki w formie spełniłem kolejne ze swoich zawodowych marzeń – założyłem biuro podróży i w roku 2016 rozpocząłem regularną organizację – wakacji sportowych, obozów “fit-rodzinka”, wakacji oraz zimowisk dla dzieciaków lub rodzin z dziećmi. Biuro podróży w kwestii organizacyjnej wymaga niezwykłej precyzji i dbałości o każdy szczegół, a program i realizowane podczas wyjazdów atrakcje i bloki zajęciowe cechować musi atrakcyjność.

Wraz z zespołem staramy się (z powodzeniem) dopracować plan wakacji w sposób perfekcyjny. Dostosowujemy zajęcia do wieku uczestników, ich zainteresowań, stopnia aktywności, pasji oraz rozwoju.

Nie bez znaczenia w tej kwestii pozostaje kadra czyli osoby kreujące zajęcia dla uczestników, jak również rozwój naszej marki, jej unikalność. Prawdziwi pasjonaci, ludzie nieprzypadkowi, a przede wszystkim z charyzmą to osoby z którymi współpracuję; to oni również mają ogromny wpływ na zadowolenie dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy wracają z wyjazdów szczęśliwi. Z wyjazdów wracają szczęśliwi, a kolejnego lata czy zimy – wracają do nas, aby spędzić kolejne chwile z naszą załogą. Jest to ogromne budujące, a jednocześnie wymagające: kolejnej pracy, kreatywności, precyzji i ochoty.

Wyselekcjonowane destynacje naszych podróży to kolejny ważny aspekt organizacji biura podróży. W pracy z dziećmi nie ma miejsca na przypadkowość. Otoczenie, infrastruktura, przyroda, dobrze działające stoki, partnerzy, obiekty sportowe – wszystko należy dokładnie sprawdzić, ocenić i zaufać, aby mieć pewność, że przywieziemy z obozów nie tylko pamiątki, a wiele radości, satysfakcji i zadowolenie z własnej pracy.

Od początku istnienia biura podróży obsłużyliśmy (podczas wakacji oraz zimowych ferii) ponad 300 osób! Działamy nieustannie i zapraszamy na nasze wyjątkowe wakacje.